Przywitaj Nowy Rok w Gwiazdorskim Stylu To będzie Bal Sylwestrowy pełen niezapomnianych wrażeń i nieustannych zwrotów akcji. We wspaniałych wnętrzach restauracji Endorfina w Pałacu Zamoyskich, w niezwykłej aranżacji w stylu Casino Royale przywitają Cię gwiazdy wieczoru - Sabina Jeszka i Tomasz Ciachorowski. Spektakularne show barmańskie w wykonaniu wielokrotnych mistrzów świata Tomka Mołka i Marka Posłusznego, zachwycające pokazy taneczne, wspaniała muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Vogue Band oraz występ jednego z najlepszych warszawskich DJ’ów uzupełnione kuchnią na najwyższym światowym poziomie i ekskluzywną ofertą Open Bar przeniosą Cię w świat pełen emocji i pozostaną na długo w pamięci.Bo tego wieczoru gra będzie toczyć się o najwyższa stawkę!

 
 
 

SABINA JESZKA

Wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Finalistka i laureatka nagrody specjalnej III edycji programu „Mam Talent”. Gościnnie występowała w programie "Jaka to melodia". Aktualnie wokalistka nowego muzycznego show „Gra Muzyka”. W roli prowadzącej przywita z Państwem Nowy Rok.

 
 
 

TOMASZ CIACHOROWSKI

Aktor teatralny i telewizyjny. Rozpoznawalność przyniosły mu popularne produkcje serialowe takie jak „Złotopolscy”, „M jak miłość” czy „Na dobre i na złe”. Nominowany przez Telekamery w kategorii Najlepszy Aktor oraz magazyn Viva w kategorii „Najpiękniejsi”. Jako gospodarz wieczoru wprowadzi Państwa w Nowy Rok.

 
 
 

TOMEK MAŁEK i MAREK POSŁUSZNY

Od 14 lat zdumiewają świat nieprawdopodobnie wysokim poziomem. Charyzma i energetyczne triki zapewniły im jedenaście razy tytuł Mistrzów Świat. Na swoim koncie mają udział w ponad 200 konkursach w 65 różnych krajach oraz ponad 120 zwycięstw. Półfinaliści I edycji popularnego programu „Mam Talent”.
W sylwestrowy wieczór autorskie cocktaile przygotują specjalnie dla Państwa.

 
 
 

VOGUE BAND

Charyzmatyczny zespół w składzie z Angeliką Chwyć uczestniczką „Bitwy na Głosy” i Daniela Zakościelnego – gitarzysty i wokalisty teatru Roma w Warszawie. Wybitnie uzdolnieni muzycy w sekcji rytmicznej, oryginalny skład z perkusistką.
Ich aranżacje najlepszych hitów tanecznych minionych lat zagwarantują wszystkim szampańską zabawę.

 
 
 

SHOW TANECZNE

Grupa wszechstronnych artystów parkietu znanych z największych produkcji telewizyjnych. W ich wykonaniu wspaniałe, tematyczne choreografie specjalnie stworzone na naszą niezapomnianą noc.

 
 
 

DJ PRINCE VITOLD

Jeden z najlepszych DJ’ów polskiej sceny klubowej. Jego unikalny styl, niesamowita energia i oryginalna aranżacja największych hitów muzyki tanecznej zapełnią przez całą noc, nasz sylwestrowy parkiet.