Powitaj Nowy Rok na najbardziej spektakularnym Balu Sylwestrowym w Polsce -
Wielki Gatsby, Pałac i Folwark Łochów!

Tą niezapomnianą noc wypełnią występy gwiazd, taniec, muzyka oraz atmosfera lat 20-tych minionego stulecia, które stworzą wieczór pełen dekadenckiej elegancji! Niepowtarzalny program artystyczny – wspaniali prowadzący Anna Głogowska i Robert Kochanek, niesamowite show akrobatyczne Duo Stilla, jeden z najlepszych cover band w Polsce - Life Club Band, zachwycające pokazy taneczne oraz wiele więcej atrakcji. Całość zaaranżowana oszałamiającą scenografią w połączeniu z wykwintnym menu oraz ekskluzywną ofertą Open Bar stworzy oprawę, która na długo pozostanie w Państwa pamięci.

 

ANNA GŁOGOWSKA

Zawodowa tancerka oraz prezenterka telewizyjna. Znana z telewizyjnego show „Taniec z Gwiazdami” zarówno jako uczestniczka dziewięciu edycji oraz jako gospodyni przez dwa sezony „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” w telewizji Polsat. Z Maciejem Dowborem współprowadziła „Got to Dance. Tylko taniec.” Współpracuje również z TVP przy znanym i lubianym programie „Jaka to melodia”. Prócz produkcji telewizyjnych tancerkę można podziwiać w zespołach tanecznych przy Teatrze Roma i Teatrze Imka w Warszawie. Na swoim koncie ma liczne nagrody i wyróżnienia uzyskane w prestiżowych turniejach tanecznych.
Razem z Robertem Kochankiem wprowadzi wszystkich Gości Folwarku Łochów w Nowy 2020 Rok.

 

ROBERT KOCHANEK

Niezwykle utalentowany tancerz i choreograf. Jako trener wystąpił w sześciu edycjach telewizji TVN oraz trzech edycjach „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” w Polsacie. Zwycięzca wielu prestiżowych międzynarodowych turniejów tańca oraz wielokrotny finalista Mistrzostw Polski. Na co dzień prowadzi warsztaty taneczne, przygotowuje choreografie do teledysków i pokazów tanecznych, a także trenuje grupę cheerleaderek. Oprócz tańca jest gospodarzem wielu eventów i innych wydarzeń.
Na Balu Sylwestrowym – Gatsby w Folwarku Łochów wcieli się w rolę samego Wielkiego Gatsby i prowadzącego zabawę sylwestrową.

 
 

DUO STILLA

Spektakularne i zaskakujące widowisko akrobatyczne w wykonaniu Duo Stilla, uczestników programu „Mam Talent”. Ich niesamowite pokazy oparte na zaufaniu, sile i koncentracji zachwycą wszystkich gości.

 
 

LIFE CLUB BAND

Muzyka na żywo w wykonaniu niezaprzeczalnie najlepszego cover bandu w Polsce, w pełnym 7-osobowym składzie. Na swoim koncie mają udział w wielu produkcjach telewizyjnych i festiwalach.
Gwarancja najlepszej zabawy od zmierzchu do świtu.

 
 

SHOW TANECZNE

Show taneczne w wykonaniu wspaniałych polskich zawodowych tancerek. Uczestniczki znanych produkcji telewizyjnych takich jak „Got to Dance” czy „Mam talent”. Piękne i zmysłowe tancerki uświetnią wieczór w swych autorskich choreografiach

 
 

DJ ZAKS

To jeden z najbardziej znanych DJ’ów na polskiej scenie klubowej. Jego wirtuozeria i umiejętność przekształcania najlepszych przebojów różnych czasów w nowoczesną i innowacyjną muzykę pozwala mu na udział w najlepszych imprezach w kraju i za granicą. Taką właśnie imprezą bez wątpienia będzie Bal Sylwestrowy w Folwarku Łochów.

 
 

i wiele innych atrakcji w klimacie lat 20-tych…

  • angielski
  • polski