WARSZTATY TANECZNE Z GWIAZDAMI

Anna Głogowska i Robert Kochanek - niezwykle utalentowani, obdarzeni wyjątkową osobowością i charyzmą tancerze znani z  popularnego programu telewizyjnego  „Taniec z Gwiazdami”. Specjalnie dla Państwa poprowadzą przedsylwestrowe warsztaty taneczne. Spotkanie z nimi będzie nie tylko okazją do zdobycia nowych umiejętności tanecznych, ale również fantastyczną przygodą. Poznaj największe gwiazdy tańca i ucz się od nich!!!
SHOW DANCE dla najmłodszych – różne style taneczne połączone w krótkie widowiskowe choreografie. Zajęcia odbywać się będą w podziale na dwie grupy wiekowe: 4-8lat i 8+. Nie tylko nauka kroków ale również świetna zabawa.
LATINO SOLO – połączenie porywających rytmów, tanecznych kroków i świetnej zabawy. Specjalnie przygotowane choreografie, zawierające elementy salsy, cha-chy, mambo czy samby oraz gorące rytmy muzyki latynoamerykańskiej każdemu pozwolą poczuć się wyjątkowo.
ZAJĘCIA DLA PAR – idealna okazja na przedsylwestrową rozgrzewkę taneczną. Dynamiczna salsa, zwariowany rock’n’roll czy gorąca bachata i najlepsi trenerzy – takie połączenie zagwarantuje świetną zabawę i  naukę na najwyższym poziomie.